GTA: San Anderas - multiplayerové módy

San Andreas 2-Player
Toto není multiplayerový mód v pravém slova smyslu, je to spíše napodobenina chybějícího co-op módu pro dva hráče, který byl z PC verze nakonec vyřazen a nachází se tak pouze v PS2 a XBOX verzi. Mnoho informací o módu zatím není. Vývoj se zatím zastavil na nějakých 10%. Je slíbeno, že se s jedním přítelem budete moci prohánět San Andreas v mnoha rozdílných vozidlech či letadlech. První pohled ukazuje, že se jedná o docela nadějný projekt. Komunikace probíhá stejným způsobem jako ve hře jednoho hráče (okno v levém rohu obrazovky). K dobré orientaci přispívá i fakt, že pozice druhého hráče je vyznačena červenou šipkou. Projekt je sice ve velmi ranné fázi, ale i tak vypadá zajímavě a pro ty, kterým nevadí, že mohou hrát jen ve dvou a chtějí maximální přehlednost bude tento mód jasnou volbou. Více informací (videa a obrázky) naleznete na oficiální stránce.


Hotovo: 10%


Oficiální stránky: www.sa-2p.com
Multi Theft Auto: San Andreas
Už od dob GTA3 vzniká mód několika nadšenců známý též jako: Multi Theft Auto a ani teď po tom co vyšlo San Andreas není situace jiná. Schopnosti tvůrců s předchozími vynikajícími multiplayer mody pro GTA3, Vice City a herní potenciál San Andreas, lze tušit, že tento mód bude zaručeně kvalitní a stane se hitem. Tým MTA zatím pracuje na závodech (pro hráče je přislíbeno mnoho typů závodů v mnoha dopravních prostředcích, od letadel po kola). Přislíbeny byly také speciální „mise“ pro více hráčů. Mód je zatím ve velmi raném stádiu vývoje a datum vypuštění není zatím známo. Více informací a video z rané fáze testování ukazující závody naleznete na oficiálních stránkách.


Hotovo: ??%


Oficiální stránky: www.mtasa.com
GTA TournamentSA
GTA TournamentSA je dalším multiplayer modem, který si bere za vzor sérii MTA. Jako jediný ze všech zde uvedených je již v beta verzi, která je přístupná veřejnosti. Bohužel, je vidět, že mód je teprve v brzké fázi vývoje a vypuštění bety módu spíše uškodilo. Je nestabilní, nedaří se připojit k serveru a hra je prošpikována mnoha chybami. Zatím funguje jen v několika málo hráčích, ale tvůrci do budoucna slibují, že server zvládne podporu až 96 hráčů a více než 6000 aut. Na obranu tvůrců se musí říct, že chyby opravují celkem rychle a mód má (až tvůrci odstraní problémy a nestabilitu) zajímavý potenciál a dokud nevyjde MTA či San Andreas multiplayer, zdá se, že bude zajímavým řešením. Věřte, že „kropit“ někoho druhého ze stíhačky ve hře více hráčů je mnohem lepší zábava než v singleplayeru. Pokud si chcete zahrát nejprve si prostudujte oficiální stránku spolu s příkazy pro vytvoření vozidel atp.


Hotovo: Beta verze již vypuštěna.


Oficiální stránky: www.dracoblue.gamehost.at/gtat
San Andreas Multiplayer
Poslední multiplayer mód, který vypadá velmi zajímavě se nazývá prostě San Andreas Multiplayer. Tým, který za ním stojí vytvořil již MP mód pro Vice City. Mód si opět bere to nejlepší ze svých konkurentů. Do konce vývoje zbývají ještě 2-3 měsíce, což je dost času pro odvedení opravdu kvalitní práce. Na první pohled mód připomíná již zmiňovaný MTASA. Oficiální stránka hostí fórum, kde na rozdíl od ostatních multiplayer modifikací je docela mnoho informací. Jen zkratkově: „Hrát bude možné po celém státu SA. Ne jednom serveru bude moci hrát 40 hráčů. Bude možné vejít do mnoha domů. Na deathmatche bude připraveno mnoho speciálních arén včetně Area 69. Chodci opět (bohužel) nebudou zastoupeni“. Hra vypadá opět zajímavě doporučuji navštívit oficiální stránku a prohlédnout si diskuzi.


Hotovo: 20%


Oficiální stránky: www.sa-mp.com
Zdroj: gtasanandreas.net

Autor: DaVca


Copyright © 2004 - 2012 | GameFAN.cz Far Cry 5
GTA: San Andreas
Novinky
Game Info
Game Play
Galerie
Download
Diskuse
Ostatní
Shop
PC | X360 | PS3


PC | X360 | PS3
Návštěvnost


Stalker.GameFAN.cz
Star Wars Game Centrum
Black and White Fansite
Gothic Fansite
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download