V předchozích dílech série Grand Theft Auto byla vždy dostupná obrovská škála možností, jak si přivydělat peníze navíc. Možná jste to dříve nezaregistrovali, ale v novém San Andreas tuto pravděpodobnost zaznamenáte. Tento průvodce obsahuje seznam všech Sub-misí, které můžete splnit využitelnými vozy. Jsou zde rovněž napsány možnosti, které si otevřete (zpřístupníte) splněním určitých sub-misí.


Ambulantní mise

Ambulantí mise, které se již objevily v dílech GTA3 a GTA Vice City se opět vrátili, v novém pokračování jsou ale pro hráče malinko snažší.


Požárnické mise

Požárnické mise se objevily i v předchozích dílech, GTA3 a GTA Vice City a v novém San Andreas jsou opět obsaženy. Od nedávného dílu Vice City se tyto mise nijak nezměnily, nadále tedy zůstávají jako jedny z nejlehčích Sub-Misí, takže by s nimi žádný hráč neměl mít kdovíjak velké problémy.

Policejní mise

Policejní mise se již dříve objevily v předchozích dílech, GTA3 a GTA Vice City a v novém San Andreas jsou opět obsaženy. Od dílů GTA3 či Vice City se tyto mise nijak nezměnily a úkolem zůstávají téměř stejné.


Taxi mise

Nejvíce frustrující budou pro hráče určitě Taxi mise. Nebude to ale kvůli jejich obtížnosti, ale kvůli jejich délce a cyklusu opakování.


Pimping mise

Jedny z nových misí, které byly uvedeny v GTA San Andreas je možnost "dělat kuplíře". Možná toto slovo zní zábavně, ve skutečnosti to jen pozměněná verze Taxi misí.


Vykrádací mise

Další dostupná sub-mise, která ale není potřebná k udělání hry na 100%, ve hře je velice užitečná, je to schopnost vykrádat domovy obyvatel.


Nákladní mise

V GTA: San Andreas jsou tyto Sub-mise poprvé obsaženy a jsou pravděpodobně jedny z nejzajímavějších. Stejně tak jako všechny Sub-Mise i tyto budou začínat v opakujících se intervalech.