Vedlejší mise

Grand Theft Auto: San Andreas obsahuje mnoho vedlejších misí spojených s nemovitostmi, které jsou potřebné pro splnění hry na 100%.


San Fierro

Valet Parking - parkování aut

Po misi „555 WE TIP“ se vám odemknou „Valet Parking mise“ naproti největší budově v Downtownu v San Fierru.V těchto misích budete mít za úkol parkovat vozy bohatých lidí, kteří přijedou do luxusního hotelu. Abyste mohli započít tyto mise, musíte mít na sobě „kurýrskou uniformu“, která se po misi „555 WE TIP“ bude nacházet ve vaší šatně (v sekci „special“, červenobílý komplet).

Misi započnete vkročením doprostřed červeného kruhu. Váš cíl je jednoduchý. Stoupněte si mezi ostatní kurýry a počkejte, až přijede auto označené modrou šipkou. Jakmile před vámi zastaví, začne se odpočítávat čas, rychle nasedněte (dříve než ostatní kurýři) a auto odvezte do podzemní garáže (stejně jako při misi „555 WE TIP“), kde ho zaparkujte ve vyznačeném červeném kruhu. Snažte se auto nepoškodit, ubývá vám tím čas rychleji. Když auto vůbec nepoškodíte, dostanete trochu času jako bonus navíc. Jakmile jste vůz zaparkovali, vystupte a utíkejte opět nahoru, kde čekejte na další auto. Dávejte si pozor, aby vám ostatní kurýři nesebrali vůz před nosem. Jakmile přijede další auto, opět ho odvezte dolů, a tak pokračujte, dokud neodvezete všech 25 vozů. Tato mise je velmi jednoduchá a nebude vám zřejmě dělat problémy.

Rozvržení mise:
Level 1: Zaparkujte 3 auta ve 2 minutách
Level 2: Zaparkujte 4 auta ve 2 minutách
Level 3: Zaparkujte 5 aut ve 2 minutách
Level 4: Zaparkujte 6 aut ve 2 minutách
Level 5: Zaparkujte 7 aut ve 2 minutách

Odměna: $1,000
Po splnění se hotel přidá mezi vaše nemovitosti a bude vám generovat částku 1000$.


Countryside

Trucker Missions - mise s kamiónem (RS Haul)

Úkoly s kamiónem se vám odemknou po misi „Tanker Commander“ pro Catalinu. Naleznete je ve Flint Country označené ikonkou kamiónu. Váš úkol je jednoduchý, musíte doručit vždy zásilku na určité místo vyznačené na mapě. Tento na první pohled jednoduchý úkol se vám bude snažit překazit občasný časový limit, nebo pronásledování policií. Potěšit vás může to, že až na poslední misi jsou to úkoly docela jednoduché. Největším problémem bude pro vás asi to, že se váš návěs, který musíte dovézt na místo určení se ve vyšších rychlostech při průjezdu zatáčkami, či když do vás narazí policejní vůz, odpojí a vám tak nezbývá nic jiného, než se k němu v jednominutovém limitu vrátit a opět ho nacouváním připnout, jinak mise končí neúspěchem. Pro dokončení několika posledních misí musíte mít odemčeno Las Venturas. Vždy před začátkem mise si prohlédněte, kam jedete a promyslete si ideální trasu (nejlépe bez ostrých zatáček a nebezpečných míst, jako jsou vodní plochy a úzké silnice).


Mise 1: Zboží musí být doručeno rychle do Blueberry, centrální části San Andreas.
Tato mise je časově omezená, ale limit je vcelku luxusní, takže by vám neměl dělat vrásky. Ovládání kamiónu s tahačem vám může dělat z počátku trochu problémy (hlavně to, že si musíte najíždět do zatáček). Nemusíte se nějak přehnaně bát nárazu do aut, neboť váš kamión je jednoduše odhodí. Jakmile zaparkujte v červeném kruhu, mise úspěšně skončí.

Odměna: $1,000
Další kamionová mise je přístupná.


Mise 2: Zboží musí být doručeno bez poškození do Montgomery, východní části San Andreas.
Tato mise není nijak časově omezena, ale dejte si pozor na poškození návěsu, neboť se vám za něj odečítají peníze. Pokud ukazatel poškození dosáhne maxima, mise bude neúspěšná. Jakmile zaparkujete v Montgomery uprostřed červeného kruhu, mise bude úspěšně ukončena.

Odměna: $1,500 (Mínus penalizace za poškození)
Další kamionová mise je přístupná.


Mise 3: Ilegální zboží musí být doručeno do Ocean Docks, Los Santos.
Tato mise není nijak časově omezena a ani se nemusíte bát nějakého toho nárazu (pozor, ale na kompletní zničení). Protože vezete ilegální zboží, budete mít tři hvězdičky (kterých se nejde zbavit) a policisté po vás půjdou, budou do vás bourat a snažit se vám odpojit návěs. Jejich neustálé útoky představují opravdu problém, protože když návěs ztratíte, musíte se pro něj pomalu a pracně vracet, a tehdy vás policisté mohou zatknout, či vám zničit vůz. Snažte se tedy dávat si stále na policii pozor, a pokud do vás začnou najíždět, nezatáčejte, a buď dupněte na brzdu, nebo přidejte plyn, ať útočníci buď svůj cíl přejedou, či jim ujedete. Dávejte si pozor, protože jedna z cest jevících se jako ideální je velmi zrádná kvůli tunelu, který je moc nízký a kamión jím neprojede. Misi ukončíte stejným způsobem jako minule.

Odměna: $2,000
Další kamionová mise je přístupná.


Mise 4: Zboží musí být doručeno rychle do Whetstone, jižní části San Andreas.
Tato mise je opět časově omezená a budete ji muset absolvovat docela rychle, ale pokud máte již zkušenosti s řízením kamiónu, nebude to zas tak hrozné. Jen odolejte vábení zkrátit si cestu přes trávu či mimo silnici. Většinou tam narazíte na kámen, či nějakou překážku, která vás rozhodí, odpojí přívěs, či při nejhorším převrhne. Misi opět ukončíte stejným způsobem jako minule.

Odměna: $3,000
Další kamionová mise je přístupná.


Mise 5: Křehké zboží musí být doručeno do Battery Point, San Fierro.
Tato mise není nijak časově omezena, ale dejte si pozor na poškození přívěsu, neboť se vám za něj odečítají peníze. Pokud ukazatel poškození dosáhne maxima, mise bude neúspěšná. Vydejte se po dálnici, kde si dejte pozor na občas „agresivně“ se chovající ostatní řidiče.

Odměna: $4,000 (Mínus penalizace za poškození)
Další kamionová mise je přístupná.


Mise 6: Ilegální zboží musí být doručeno do Whetstone, jižní části San Andreas.
Tato mise není nijak časově omezena a ani se nemusíte bát nějakého toho nárazu (pozor, ale na kompletní zničení). Protože vezete ilegální zboží, budete mít tři hvězdičky (kterých se nejde zbavit) a policisté po vás půjdou, budou do vás bourat a snažit se vám odpojit návěs. Jejich neustálé útoky představují opravdu problém, protože když ztratíte návěs a musíte se pro něj pomalu vracet, tak vás policisté mohou zatknout, či vám zničit vůz. Snažte se tedy dávat si stále na policii pozor, a pokud do vás začnou najíždět, nezatáčejte, a buď dupněte na brzdu, nebo přidejte plyn, ať policisté buď svůj cíl přejedou, či jim ujedete.

Odměna: $5,000
Další kamionová mise je přístupná.


Mise 7: Zboží musí být doručeno rychle a bez poškození do Bayside Marina, severozápadní části San Andreas.
Tato mise je na rozdíl od minulých nejenom časově omezená a ještě k tomu si musíte dát pozor na poškození přívěsu, neboť se vám za něj odečítají peníze. Pokud ukazatel poškození dosáhne maxima, mise bude neúspěšná. Musíte řídit rychle a opatrně, což vám může dělat problémy.

Odměna: $7,000 (Mínus penalizace za poškození)
Další kamionová mise je přístupná.


Mise 8: Vysoce ilegální zboží musí být doručeno (někam) do Las Venturas
Tato mise není časově omezena, ale za celou dobu jejího trvání budete mít 4 hvězdičky. Sice můžete tuto misi jet, jak dlouho chcete, ale budou po vás střílet vrtulníky a policisté budou omlacovat svá auta o váš tanker a několik šílenců se vám bude snažit propíchnout pneumatiky, takže čím rychleji ji uděláte, tím je menší pravděpodobnost na zničení vašeho vozu. Zapomeňte na všechny rady, které jsem napsal. Jeďte na plný plyn a zkracujte si cestu, co to jde. Zatáčky berte na plný plyn tak, že si do nich nadjedete (stejně jako si nadjíždí autobusy, nejlépe kloubové). Když musíte brzdit tak přerušovaně, ale raději nebrzděte vůbec. Druhá možnost je, že hned na začátku najedete na vlakovou trať a po ní dojedete až k cíli. Výhodu je, že tak setřesete na chvíli policii, ovšem cesta je docela dlouhá. Pokud se rozhodnete pro jízdu po kolejích, dejte si pozor na vlak, neboť stačí jeden náraz a můžete misi opakovat znovu.

Odměna: $10,000
Všechny kamionové mise jsou nyní dokončeny. RS Haul je nyní přidán mezi vaše nemovitosti a bude vám generovat částku 2000$.


Desert

Úkoly v kamenolomu se vám odemknou po misi „Explosive Situation“ pro „Wu Zi Mu“. Poznáte je podle ikonky buldozeru u lomu blízko Las Venturas. Zde vás čeká mnoho rozdílných misí, které prověří vaši zručnost a trpělivost.

Mise 1: Použijte buldozer k vyčištění cesty, než dorazí další směna.
Cílem této velmi jednoduché mise je během časového limitu shodit ze srázu 7 červeně označených kamenů, čímž vyčistíte cestu pro příjezd další směny pracovníků. Naskočte do buldozeru a začněte odklízet kameny. Tato mise je velmi snadná, pokud překousnete dost „divné“ ovládání buldozeru, který je pomalý a dokáže se otočit na pětníku. Jakmile shodíte poslední kámen, mise bude úspěšná.

Odměna: $500
Další mise v lomu je přístupná.


Mise 2: Vaši rivalové z jiného dolu umístili uvnitř toho vašeho bomby. Použijte buldozer k přemístění bomb do bezpečné oblasti.
Opět je tu další časově omezená mise a tentokrát trochu obtížnější. Naskočte do buldozeru a pomocí radlice „odstrkejte“ barely s výbušninou na určené místo. To zní sice jednoduše, ale je to docela náročné, neboť se sud rád o radlici zasekne, či se někam odkutálí a rozhodně se mu nechce zůstat u buldozeru. Jakmile všechny barely dostrkáte na určená místa, vystupte a utíkejte pryč, neboť to bouchne…

Odměna: $1,000
Další mise v lomu je přístupná.


Mise 3: Útočníci prchají v dumperu. Použijte další dumper k jejich zničení dřív, než zmizí.
Další časově omezená mise, avšak je trochu jiná, než ty předchozí. Naskočte do obřího nákladního auta dumper vedle a rozjeďte se za prchajícími útočníky (červený bod na radaru). Máte samopal, kterým (jakmile se k němu přiblížíte) jej rozstřílíte, nebo jinak zničíte, ale dříve než vyprchá čas. Jakmile se vám to podaří, mise bude úspěšná. Srážky s ostatními vozy se nemusíte bát, neboť váš obří kolos na kolech je odhodí dál.

Odměna: $2,000
Další mise v lomu je přístupná.


Mise 4: Odstraňte těla útočníků naložená na náklaďáku dřív, než přijede policie.
Říká se, že změna je život, ale v tomto případě to asi neplatí. Opět další časově omezená mise. Naskočte na motorku a doskákejte k modrému bodu na mapě. Jakmile se tam dostanete, vlezte do nákladního vozu s mrtvolami na korbě a vydejte se k dalšímu bodu vyznačenému na mapě. Snažte se moc silně nezrychlovat, či nezpomalovat, neboť těla z nějakého prazvláštního důvodu vesele ignorují fyzikální zákony a občas sjedou, i když vám to připadá technicky nemožné a mise pak bude neúspěšná. Jeďte směrem k východu z lomu a těsně před ním pokračujte k ohni, kam těla vyložte.

Odměna: $3,000
Další mise v lomu je přístupná.


Mise 5: Náklaďák je naložen výbušninami a je třeba ho dopravit na letiště v poušti.
Opět další časově omezená mise, ve které převážíte výbušninu v sudech a ještě musíte jet velmi opatrně, aby žádný sud nespadl a nevybouchl. Odolejte pokušení vydat se mimo prašnou cestu, neboť je tam mnoho kamení, které můžete přehlédnout a po setkání s nimi většinou následuje výbuch. Po prašné cestě dojeďte na silnici, vydejte se přes koleje k letišti. Je to sice kousek, ale čilá a rychlá doprava řidičů „sebevrahů“ vám připraví nejeden krušný okamžik. Jakmile se dostanete na letištní dráhu, shoďte sudy do červeného kruhu a hra vám dá obrovský stunt bonus.

Odměna: $5,000
Další mise v lomu je přístupná.


Mise 6: Na železniční trati je mnoho výbušnin, vyčistěte trať pomocí buldozeru, než přijede vlak.
Ano, už zase časově omezená mise. Naskočte do buldozeru a jeďte podle mapy ke kolejím, kde odsuňte všechny zelenou šipkou označené výbušniny pryč z kolejí, dokud šipka nezmizí (to je znamení, že je výbušnina bezpečně odstraněna). Docela jednoduchý úkol.

Odměna: $7,500
Další mise v lomu je přístupná.


Mise 7: Policista byl zavražděn. Odstraňte jeho tělo, než ostatní policisté něco zjistí.
Poslední mise a také nejtěžší. Opět máte docela brutální časový limit. Naskočte na motorku a co nejrychleji se dostaňte dolů k buldozeru. Teď nastane to horší. Musíte natlačit tělo a motorku do červeného kruhu. S motorkou to ještě jde (trochu radlici zvedněte), ale s tělem to je velmi náročné, radlici dejte co nejníže, avšak tělo rádo klouže pryč a zapadává do co nejhorších a nejnepřístupnějších míst. Snažte se tuto část udělat co nejrychleji. Jakmile je tělo i motorka v rudém kruhu naskočte na motorku a dojeďte k jeřábu. Pomocí magnetu chyťte tělo (nezapomeňte, že můžete přepínat kamery pro bližší a podrobnější pohled) a motorku a dejte je na korbu nákladního vozu (snažte se moc nerozhoupat lano jeřábu). Jakmile se toto povede, naskočte do kabiny a vyjeďte z lomu (pozor ať tělo nespadne) a namiřte si to směrem k vodě, do níž tělo vyložte (dejte pozor, ať do vody nesjedete i s náklaďákem). Pokud tělo vypadne na zem a nesjede až do vody, můžete k němu hodit pár časovaných náloží a ty pak odpálit a výbuch při troše štěstí tělo dopraví až do vody.

Odměna: $10,000
Všechny mise v kamenolomu jsou nyní dokončeny. Kamenolom byl nyní přidán mezi vaše nemovitosti a bude vám generovat malou finanční částku. Obří náklaďák a buldozer jsou nyní k dispozici před lomem.
Zdroj: GTA-SanAndreas.com

Autor: DaVca


Copyright © 2004 - 2012 | GameFAN.cz Far Cry 5
GTA: San Andreas
Novinky
Game Info
Game Play
Galerie
Download
Diskuse
Ostatní
Shop
PC | X360 | PS3


PC | X360 | PS3
Návštěvnost


Stalker.GameFAN.cz
Star Wars Game Centrum
Black and White Fansite
Gothic Fansite
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download