iLook | 20.1.2008
Downloady - nové modely aut a motorek!

Harley-Davidson FXSTBiDnes v naší nabídce donwloadů s překvapením nenajdete ani tolik sporťáků jako spíš terénních vozů. Kromě aut jsme do nabídky včlenili i motorky, takže vybírejte a stahujte!

Modely - auta:

Modely - motorky:

zdroj: gtainside.com

iLook | 13.1.2008
Downloady - nové modely!

Honda NSX JGTCI v Novém roce není o nové modely nouze! Tady je ta slíbená početnější dávka modelů:

Modely - auta:

zdroj: gtainside.com

iLook | 15.12.2007
Downloady - opět nové modely!

Jestli jste postřehli špatnou funkčnost našeho Download Centra, tak se vám omlouváme - jde o chybu enginu, kterou bohužel nedokážeme napravit. Přesto, i když se objevila delší pauza z důvodu, že jsem byl pevně rozhodnut, že psát o downloadech nemá tudíž smysl, řekl jsem si, že najdu možnost jinou. Alternativa je následující. Nové downloady budeme od nynějška nabízet přímo skrz naši titulní stránku. Takže nemusíte se nikam dál pídit a koukat se po svém vytouženém modelu. Vše najdete v této novince - od screenu modelu až po jeho link k jeho následnému stažení. Doufám, že stahovaní bude od nynějška pohodlnější a my se tedy vracíme k tomu, co umíme nejlíp... vybírat luxusní bouráky do vašeho SAčka (; !

Modely - auta:

Další ještě větší várku downloadů očekávejte brzy!

zdroj: gtainside.com

iLook | 17.9.2007
Downloady #83 - nové modely aut a trucků!

Další modely nenechaly na sebe dlouho čekat a už vám je servírujeme přímo pod nos. Dnešek se netočí jen kolem modelů aut i když i ty jsou vcelku speciální. Kromě zaběhlých značek jako Mercedes-Bez či Nissan nově nabízíme i asijskou značku Subaru, která se soustředí hlavně na rallye, takže o Imperzu rozhodně není nouze. Abych nezapomněl, v další časti se můžete mrknout na trucky, jenž jsou taktéž vydařené, takže přeji příjemné stahování!

Modely - auta:Kenworth W 900 Monster Truck

Modely - náklaďáky:

zdroj: gtainside.com

iLook | 9.9.2007
Downloady #82 - nové modely aut!

Opět se na naší fanstránce můžete setkávat s pravidelným přívalem nových downloadů. Po prázdninové odmlce nové DLs rostou jako houby po dešti a tak je z čeho vybírat. Však stačí se jen mrknout kolem jaká žihadla tu pro vás máme:

Modely - auta:Ford '33

zdroj: gtainside.com

iLook | 22.7.2007
Downloady #81 - nové modely aut a luxusní trucky!
iLook | 4.7.2007
Bety GTAček aneb jak vznikala GTA

Myslím, že každého tak trošku zajímá, jak vypadají práce v zákulisí nebo-li co se děje za oponou. Každé GTA si muselo projít jednotlivými úrovněmi (…alfa, beta), aby bylo tzv. GOLD tedy dokončené a mohlo se tak již brát za hotovou hru. My si teď ukážeme, jak každé GTA vypadalo, když se nacházelo ve fázi beta. Což je fáze, kdy už je hra z větší časti hotova, ale stále se dolaďuje – mění se textury, přidávají se objekty atd.

Jak tedy vypadalo nedokončené GTAIII? Jak moc se lišilo od hotové hry? Víte o tom, že tvůrci chtěli zpočátku do hry vložit děti a školní autobusy či dokonce primární školy? To vše a více uvidíte ve videu, které ukazuje GTAIII v jeho rané fázi.

Pokud se vám video líbilo, tak ve stejném duchu se nese to následující o GTAVC. To na začátku ukazuje, jak mohlo vypadat letiště či ostatní lokace.

A konečně video o GTASA a její betě. To nám ukazuje trošku větší špeky. Třeba jak vypadaly betaverze jednotlivých charakterů hry a další ne méně zajímavé maličkosti.

Další stejná videa vznikla i na GTALCS a GTAVCS, takže jestli je nechcete minout, běžte na youtube.

zdroj: youtube.com, (thx Rood)

iLook | 1.7.2007
Downloady #80 - nové modely aut

FlatOut ThunderboltPo dlouhé doubě zde máme opět novou desítku modelů aut. Takže stahujte dle libosti.

Modely - auta:

zdroj: gtainside.com

iLook | 9.6.2007
Downloady #79 - 10 modelů aut

Flatout2 ScorpionDesítka nových modelu aut je čerstvě umístěna v našem DC a čeká už jen na to, až je vložíte do svého SanAn. Nové modely sebou přinesly pár luxusních aut, jako je třeba model Ferrari nebo Mercedes-Benz. Zajímavým modelem je také starý Peugeot, který se od těch ostatních liší označením HD, tedy excelentním grafickým kabátkem, do kterého je navlečen. Dále každý, kdo si oblíbil zavodní serii Flatout, jistě uvítá dvě nová vozidla pravě z této destrukční hry. Zvláštním modelem je ježour Sonic, který vás může nosit, což vypadá ve hře pěkně komicky.

Modely - auta:

Jako menší bonus pro zpestření našeho updateu přikládám stuntové video od CzechStuntera.

Fun-videa:

zdroj: gtainside.com

iLook | 26.5.2007
Downloady #78 - 10 modelů aut + fun-video

Venku panuje krásné počasí a my vám v těchto parných dnech přínášíme další dávku DLs. Nové modely aut v této várce zahrnují další pěkné modely škodovek, nissanů a jeden unikát - vozítko z lega. Po delší době se vracíme s jedním novým koukatelným videem od šikovného stuntera Bartyse. Užívejte!

Modely - auta:Lego Automobil

Fun-video:

zdroj: gtainside.com, vlastní

iLook | 20.5.2007
Downloady #77 - 10 modelů aut

Na záver dnešního týdne jsme do DC naházeli několik modelů aut, z nichž nejhezčí se podlě mě jeví Ford Mustang, ale za stažení také stojí dvě pěkné škodovky nebo hondy, každý si určitě vybere.

Modely - auta:2005 Ford Mustang GTzdroj: gtainside.com

iLook | 16.5.2007
Downloady #76 - 10 skinů

Je na čase, abychom vám nabídli nové skiny, jak jsme již předeslali. V Download Centru jich na vás čeká deset - od bot až po trička, běžte se mrknout!

Skiny - hráč:Volcom T-Shirt (Weiss)zdroj: gtainside.com

iLook | 15.5.2007
Downloady #75 - 12 modelů aut

Dnešní nabídka činí celkem 12 nových modelů aut, z toho většina z nich se pyšní novými a hlavně pěkně do detailu vymodelovanými kadilaky, neměl bych taky zapomenout na jedno zdařilé BMWčko, které už teď můžete obdivovat na obrázku, jenž zdobí naši novinku. Zítra se konečně dostaneme ke slibovaným skinům, takže zůstaňte s námi!

Modely - auta:BMW M3 GTR

zdroj: gtainside.com

iLook | 8.5.2007
Modifikace: zkrášlete si své San Andreas

Tato modifikace je už nějaký ten pátek venku, ale až dnes se nám dostává do rukou, abychom vám ji prostřednictvím našich stránek předali, jde totiž o něco obřího. Pokud se mód rozhodnete stahovat, tak berte na vědomí, že jeho velikost převyšuje 200 MB, což je objektivní, protože jde pouze o textury. Ne, ale o žádné nicky. Pokud se je rozhodnete implantovat do hry a poté spustíte San Andreas, bude pro vaše oko patrné, že SA doznalo mnoho změn. Je totiž od této chvíle krásnější, na pohled detailnějším, a to pravě díky novým texturám, které nahradily ty staré, které nedosahovaly rozlišení 512x512 px nebo dokonce i 1024x1024 px. Těmito texturami je přetvořeno snad celé San Andreas s výjimkou Las Ventruras a Los Santos, kde chybí 15% textur k předělání. To, ale nic nemění na faktu, že SA získává novou svěží vizáž, kterou určitě každý ortodoxní fanoušek SA ocení.

  

zdroj: bwplanet.cz

iLook | 27.4.2007
Downloady #74 - modely aut a motorek + modifikace

Přinášíme to co jsme slíbili. Bonusem jsou módy, příště se vrhněme na nové skiny, ale neuniknou nám ani oblíbené modely, které jsou v poslední době vámi čtenáři nejžádanější.

Modely - auta:Ford E-250 MT

Modely - motorky:

Modifikace:

zdroj: gtainside.com

iLook | 26.4.2007
Downloady #73 - modely aut a motorek

Dnes můžete vybírat z několika modelů aut a motorek, zítra to zase zopakujeme a přidáme i něco na vrch!

Modely - auta:1972 DeTomaso Pantera

Modely - motorky:

zdroj: gtainside.com

iLook | 25.4.2007
DL #72 - luxusní modely aut

Po čase vám zas přinášíme to nejlepší. Dnes můžete stahovat samá krásná fára, s kterými vám jízda po San Andreas bude ubíhat mnohem rychleji. Je jich celkem 10, tak směle do nich!

Modely - auta:Porsche Carrera GTzdroj: gtainside.com

DaVca | 22.4.2007
GTAForum.cz Official Server - spušťen!

SoutěžVážení návštěvníci a hráči San Andreas,
jménem GTAfórum.cz, GTASA.cz, GTAplanet.cz a GTAIV.cz je nám milou povinností oznámit, že nejhranější a nejnavštěvovanější server v České republice a na Slovensku se vrací a v plné síle. Rozhodli jsme se ke comebacku ve velkém stylu a proto hostujeme pod největším a nejrenomovanějším poskytovatelem GTA serverů gta-host.com. Máme toho mnoho nového, od módů s mnoha funkcemi, až po unikátní ochranu proti cheaterům a hlavně stálou přítomnost administrátorů. Čeká vás profesionální přístup, který nyní na většině serverů chybí. Aneb, konec otravným hráčům a ať žije kvalitní zábava.

Rádi závodíte? Nyní máte u nás možnost vybrat si kde, kdy a s kým závodit chcete. Baví vás střílení? Máte možnost zorganizovat si přestřelky kdekoliv a s čímkoliv. Baví vás jen se procházet a obdivovat krásu okolí? Také máte tu možnost. Každý si může vybrat.

Další vymožeností, která se uchytila již minule je elitní sekce. Její členové mají možnost účastnit se speciálních akcí, kdy mají server vyhrazen jen pro sebe a k dispozicí jsou speciální scénářové hry (jedna skupina převáží vězně, kterého musí druhá osvobodit a odvézt pryč atd.). Navíc mají elitní členové i v normální hře mnohem více pravomocí a možností. Termíny scénářových akcí si vybírají sami a stejně tak navrhují nové. Pro registraci do elitní skupiny zamiřte sem.

Pro podrobnější informace zamiřte na stránky serveru - www.server.gtaforum.cz, či do fóra.

Prozatím je otevřeno pro tento týden 20 míst pro veřejný test. Poté se zpřístupní dalších 30. Pokud narazíte na problém tak ho prosím oznamte na server (at) gtaforum.cz. Děkujeme.

Na shledání s vámi se těší - tým GTAfamily

Jméno serveru:[CZ][ GTAForum.cz Official Server ]
IP adresa: 83.133.125.167 port: 5000

zdroj: vlastní zpráva

iLook | 8.4.2007
Soutež na GTASA.cz - výherci

Protože soutež s (X)zone a Ducati máme úspěšně za sebou, je na čase vyhlásit štastné výherce, kterými jsou:

Marek Makki - 1x Xpand Rally Xtreme
Tomas Erlich - 1x Xpand Rally Xtreme
Dagmara Zulova - 1x Xpand Rally Xtreme
Hasis (alias) - 1x Ducati + deštník
Tomáš Pipek - 1x Ducati + kšiltovka
Jiří Kroupa - 1x Ducati + tričko

Blahopřejeme a oběma sponzorům děkujeme za věnování cen do soutěže.

zdroj: vlastní zpráva

iLook | 5.4.2007
Video of week #7 - Car bump method

Dnešní video je trošku jiné. Skvěle nám ukazuje, jak lze využít neodstraněného bugu ve hře, který vám umožní ponořit jakékoliv vozidlo předkem nebo zadkem do silnice, což vám vytvoří skvělou rampu nebo-li skokánek. Dál nám je předvedeno, že jeho sklon lze různě měnit dle potřeby. Tak checkujte, je to zajímavé!

zdroj: youtube

iLook | 31.3.2007
GTAIV trailer volně ke stažení!

SoutěžOpěvovaný trailer ke GTAIV je konečně venku, a tak, aby jste mohli k němu přičichnout i vy, čtenáři GTA:SA, přikládám link na novinku, z které si jej můžete stáhnout a dojmy, které vyšly na www.GTAIV.cz. Jde o stránky za stále spolupráce GTAPlanet.cz a naší maličkosti, takže veškeré informace ze světa GTAIV najdete právě tam! Článek jinak shrnuje snad všechny poznatky, které bylo možné z traileru pochytit, ale vytváří i další vlnu spekulací, které by měli mít pravdivý charakter, inu vrhněte se do čtení!

zdroj: vlastní zpráva

iLook | 24.3.2007
Soutěž na GTASA.cz!

Soutěž Ve spolupráci s e-shopem Xzone a známým výrobcem závodních motorek Ducati jsme pro vás, čtenáře, uspořádali soutěž o hodnotné ceny. Jedná se o dva závodní tituly a to Xpand Rally Xtreme (3x) a Ducati (3x) + 3 reklamní předměty (ke každé hře Ducati jeden z nich). Aby jste to, ale neměli tak snadné, musíte odpovědět na dvě jednoduché otázky, jež se táží na náš web. Jak dál pokračovat, aby jste se mohli zapojit do soutěže, se dozvíte na naší soutěžní stránce.

zdroj: vlastní zpráva

iLook | 20.3.2007
Video of week #6 - As One Again

As One Again začíná představením dvou crew pochodujících napříč dálnicí, jež můžete poznat pod názvy Xtreme Stunting Alliance a Twisted Metal Stunters, které stojí za tímto videem. Dál už následuje hlavní náplň videa - bláznivé kousky, které jsou, jak už bývá u našich videí zvykem, k neuvěření. Takže, stiskněte button play a užívejte, stopáž je opravdu dlouhá!

zdroj: youtube

iLook | 18.3.2007
Rockstar nabízí volná místa ve svém týmu

Rockstar spustil své nové stránky za účelem naverbovat nové zaměstnance do jedné ze svých mnoha poboček, které jsou rozesety po celé Severní Americe a Evropě. Pro stručný přehled slouží interaktivní mapa na stránkách, kde mimo jiné najdete u každého zvoleného studia stručné info o jeho náplni, ve kterém městě se v dané lokaci nachází, koho na jaký post především hledá atd.

zdroj: gtagaming.com

iLook | 17.3.2007
DL #71 - modely zbraní, objekty a fun-videa

Zatím střídáme jednu kategorii za druhou. Dnes přišly na řadu nové modely střelných zbraní a objekty, které dodají vašemu GTA: San Andreas trošku jinou tvář. Nezapomněli jsme ani na nová videa od čtenářů, takže check it!

Modely - zbraně:Hitman skin

Objekty:

Fun-videa:

zdroj: gtainside.com

kenny01 | 12.3.2007
San Andreas Multiplayer 0.2 Preview

Dostal jsem šanci zahrát si novou verzi San Andreas Multiplayeru. A tak jsem pro vás sepsal menší článek na co nového se můžete v SA-MP 0.2 těšit, v článku si rozebereme nové možnosti, které nám SA-MP nabídne. Příkladem můžou být třeba vlaky a tramvaje, nové zbraně a objekty, přeji příjemné počtení.
Dále SA-MP team také vydal update o SA-MP s dvěma novými videi. Klik

English Version

zdroj: vlastní

iLook | 6.3.2007
Video of week #5 - Offensive

Offensive je opravdovou lahůdkou (thx Mikes). Trošku netradiční úvod se může zdát některým malinko zdlouhavý, ale jde jen o představení akterů, kteří zde mají své místo zaslouženě, protože to co v tomto videu předvadějí budete sledovat s velkým obdivem. Škoda slov, to musíte vidět. Tak stiskněte tlačítko play a sledujte!

zdroj: youtube

iLook | 4.3.2007
DL #70 - nové skiny hráče, programy a fun-videa
iLook | 28.2.2007
Video of week #4 - Got the time

Dnes na vás čeká další smršť bláznivých skoků v našem v pořadí už čtvrtém videu týdne. Tak pojďte na věc, protože i zde jde o zdařile odvedenou práci, jak při bláznivých skocích na motorce, tak i při průletech pod mosty se stíhačkou nebo dokonce při sjíždění zábradlí autem.

zdroj: youtube

iLook | 25.2.2007
Bageta presents: Devil on the road

Po dlouhé odmlce se znovu vrací náš stálý příspěvce videí - Bageta, kdo by nevěděl, tak jeho starší kousky si můžete připomenout v našem DC. Ale zpět k jádru dnešní novinky. V Devil on the road uvídíte, jak už je u každého videa zvykem, blaznivé skoky s motorkami nebo auty, provedeny se značnou precizností, někdy se objeví i využití bugu, což pak vypadá velmi stylově. Celé video je okořeněno trefně vybranou hudbou, která přidává na pozitivní dojmu z videa jako takovém. Jakmile budete mít video skouknuté, můžete šáhnout po skin packu (ukázka) na motorku NRG 500, též od Bagety. A komu by se líbil skin, který je viděn ve videu, je k němu přibalen taky.

zdroj: vlastní

iLook | 18.2.2007
DL #69 - nové skiny budov

Dnes jsme do našeho Download Centera přidali nové skiny budov, které jsme zde už delší dobu neměli. Výběr byl velmi težký, takže to celkem dělá jen 5 nových, ale zato velmi pěkných skinů.

Skiny - budovy:2Pac Graffiti

UPDATE 19.2.: navrch ještě přidáváme jedno video, jehož autorem je Shinobi.

Fun-videa:

zdroj: gtainside.com

iLook | 16.2.2007
Video of week #3 - The Stunts

The Stunts se bude určitě líbit všem, co mají rádi jízdu tzv. „urban freestyle“ na kole BMX, na kterém je celé video odjeto. Znovu nebudou chybět neuvěřitelně vysoké skoky (někdy až podivně přehnaně, ale dejme tomu, že týpek to nejspíš opravdu umí, doufejme že nepodvadí, stačí se přesvědčit... ;), uvidíté různé otočky, sliding na zábradlí, překvapivě povedené dopady a další chuťovky, co jdou provést na BMX v GTA: San Andreas. Pěknou podívanou!

zdroj: youtube

iLook | 8.2.2007
Video of week #2 - The Tour: Part II

A máme tu pokračovaní našeho videa z minula. V The Tour II na vás znovu čeká další porce skoků a slidingu převážně na motorce, ale uvidíte i pěkný průlet zpod mostů se stíhačkou. Na konci pak skouknete pár skopičin, ale i statistik, které ukazují pěkná čísla znamenající hodně dřiny strávené na pracích k vytvoření tohoto skvělého počinu. So, enjoy it!

zdroj: youtube

iLook | 5.2.2007
DL #68 - mody + fun-videa
iLook | 2.2.2007
Video of week #1 - The Tour: Part I

Protože se na internetu povaluje přehršel zábavných videí z prostředí GTA: San Andreas, objevila se myšlenka, kterou bych rád teď zrealizovat. Na našich stránkách od nynějška najdete co týden to nový díl našeho nového týdenního seriálu „Video of week“. Každý týden pro vás vybereme video, které nám zrovna padne do oka (tj. video o kterém si budeme myslet, že se vám čtenářům bude zvlášť líbit) a uveřejníme jej na našich stránkách. Pokud by někdo měl na nějaké podobné typ, muže nám dát vědět (na icq/e-mail viz. redakce). Dnešní pilotní díl je zvlášť pikantní, protože už z prvu po technické stránce je zřejmé, že jde o práci profíka, skvěle vypadající efekty, dobrý výběr hudby a triky, při kterých budete nevěřícně koukat, to vše v počinu The Tour: Part I.

zdroj: icq, webzineStarší novinkyCopyright © 2004 - 2012 | GameFAN.cz Far Cry 5
GTA: San Andreas
Novinky
Game Info
Game Play
Galerie
Download
Diskuse
Ostatní
Shop
PC | X360 | PS3


PC | X360 | PS3
Návštěvnost


Stalker.GameFAN.cz
Star Wars Game Centrum
Black and White Fansite
Gothic Fansite
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download