Redakce


PROSÍM ABYSTE NÁM NEPOSÍLALI DOTAZY NA HRU SAMOTNOU, PRO TO ZAMIŘTE DO NAŠEHO FÓRA NEBO G-BOOKU, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

iLook

Funkce: Šéfredaktor
E-mail: iLook.czech@gmail.com
ICQ: 201939924

Profil Martin Vysoký na Facebooku


DaVca

Funkce: Redaktor, překladatel informací, admin
E-mail: david-novotny@seznam.cz


Kenny01

Funkce: Redaktor, admin fóra
E-mail: kenny01@gtasa.cz


Dyler

Funkce: Redaktor, admin
E-mail: dyler@gtasa.cz


Laku

Funkce: Redaktor, grafik
E-mail: laku@gtasa.cz


MeTaN

Funkce: Překladatel informací
E-mail: Tiao.Taj@seznam.cz


Seege

Funkce: Redaktor
E-mail: seege@gtasa.cz



5ITH

Funkce: Redaktor
E-mail: vencavev@seznam.cz


Kjus

Funkce: Redaktor, korekce textu
E-mail: kjus@seznam.cz
ICQ: 249024943


Masakrman

Funkce: Překladatel informací
E-mail: masakrman@seznam.cz


Spolupráce

Dushman (downloady)
David (překlady)
Homx (překlady)
Thor (překlady)
Dee (překlady)
Terrmith (překlady)

Pro Vás


Podpořte náš web umístěním naší ikonky na vaše stránky.






Copyright © 2004 - 2012 | GameFAN.cz Far Cry 5
GTA: San Andreas
Novinky
Game Info
Game Play
Galerie
Download
Diskuse
Ostatní
Shop
PC | X360 | PS3


PC | X360 | PS3




Návštěvnost


Stalker.GameFAN.cz
Star Wars Game Centrum
Black and White Fansite
Gothic Fansite
ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download